Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním/ zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.

KONTAKTY

Ronald Póda
Zemné
tel: +421 915 600 707
ronaldpoda@gmail.com

TOVAR V AKCII

naša cena 7,20 EUR
skladom
naša cena 11,40 EUR
skladom
naša cena 5,00 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 25,30 EUR
skladom
naša cena 49,99 EUR
skladom

Zdieľaj a Vyhraj!
Podmienky súťaže

Podmienky súťaže ,,Zdieľaj a Vyhraj"

Začiatok súťaže
Začiatok súťaže je dňa 09.08.2017 a ukončenie 27.08.2017.

Výhra v súťaži

1. Žlto-krémová ručne vyrezávaná kytica z mydla

Účastníci súťaže
Účastníkom súťaže sa stane každý, kto sa pridá medzi fanúšikov našej facebook fanpage a bude verejne zdieľať našu aktuálne prebiehajúcu súťaž na svojom facebook profile.

Súťaže sa môže zúčastniť každý vo veku od 18 rokov, okrem zamestnancov Organizátora a ostatných firiem, ktoré sa podieľajú na tejto súťaži vrátane ich blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka. Súťaže sa môžu zúčastniť iba občania SR. Výhry zasielame len v rámci SR.

Každý účastník sa môže zapojiť do súťaže ľubovoľný počet krát, no vyžrebovaný môže byť len raz.

Žrebovanie výhercov
Žrebovanie výhercov prebehne nasledujúci pracovný deň po skončení súťaže. Zverejnenie výsledkov žrebovania bude na stránke carvingfruit.sk. Výhercovi bude výhra doručená poštou najneskôr do 15 pracovných dní od žrebovania.

Záverečné ustanovenia
Táto súťaž nie je organizovaná ani sponzorovaná spoločnosťou Facebook. Organizátorom súťaže je fyzická osoba Ronald Póda, so sídlom Mlynská 347, 941 22 Zemné, IČO: 50023551, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Nové Zámky. (ďalej len “Organizátor”).

Účasťou v súťaži dáva účastník v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov organizátorovi súťaže svoj súhlas so spracovaním svojho mena, priezviska, telefónneho čísla a adresy poskytnutých v rámci súťaže a k ich využívaniu na ďalšie marketingové účely organizátora.

Ak sa preukáže, že výhercom sa stane osoba, ktorá nespĺňa podmienky účasti v súťaži na výhru alebo neposkytne adresu pre zaslanie výhry, takáto osoba nemá nárok na výhru a cena prepadá v prospech Organizátora.

Meno výhercu doplníme nasledujúci pracovný deň od ukončenia súťaže!


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV